logo Cielecki Meble

 

O NAS

 

Jesteśmy firmą z blisko dwudziestoletnią tradycją, która od początku istnienia udoskonala swoje możliwości w zakresie produkcji mebli na wymiar. Od 1994 roku dysponujemy własną pracownią stolarską, a od 2004 roku także studiem kuchennym.

 

W naszej ofercie znajdują się zarówno meble klasyczne o tradycyjnym wzornictwie, jak i nowoczesne odpowiadające najbardziej wyszukanym gustom. Wszystkie cechują wysokiej klasy materiały i akcesoria, solidne wykonanie, estetyka i funkcjonalność przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjnych cen.


Wyróżnia nas najwyższa jakość świadczonych usług i ich kompleksowość - fachowe doradztwo, bezpłatne pomiary, projekt, transport oraz montaż.


Tworzymy meble indywidualnie dostosowane do oczekiwań, potrzeb i możliwości finansowych każdego Klienta, a własny zakład produkcyjny umożliwia realizację wszystkich, nawet nietypowych zamówień.


Na swoim koncie mamy kilkaset realizacji zarówno w Polsce, jak i zagranicą. Indywidualne podejście oraz specjalistyczna wiedza i doświadczenie sprawiają, że nasze produkty od wielu lat sprawdzają się zarówno w mieszkaniach i domach prywatnych, jak i w budynkach użyteczności publicznej.

 

Nasza oferta obejmuje:

 

Od lat z pasją tworzymy meble do każdego wnętrza. Jesteśmy otwarci na potrzeby każdego Klienta.


Zapraszamy!!!


 

 

cielecki meble

realizacja: www.dwarazy.com